Zdravý chrbát

Inštruktorka Maťka odišla na zahraničnú cestu a vráti sa až v polovici augusta. Preto hodiny Antigraviti FlyFit a Zdravý chrbát v Dance Arene nebudú. Ak by ste si chceli zacvičiť Zdravý chrbát online, kontaktujte priamo Maťku na 0915 398 403 alebo jej napíšte na mavernarska@gmail.com Od septembra hodiny opäť zaradíme do rozvrhu.

Cvičenie Zdravý chrbát je vhodné pre ľudí so sedavým zamestnaním a prácou za počítačmi a notebookmi. Je vhodné pre tých, ktorí sa potrebujú zbaviť bolestí chrbta a posilniť posturálne svalstvo.

Hodina Zdravý chrbát v sebe spája prvky z yogy, pilatesu a cvičenia Port de bras. Pomocou jednoduchých cvičení spevníme chrbtové a brušné svalstvo a zafixujeme správne držanie tela. Vďaka Port de bras sa naučíte jemnejšiemu a ladnejšiemu pohybu celého tela, uvoľníte stuhnuté svaly a šľachy od ramena až po prsty rúk, ktoré sú pri práci za počítačom stiahnuté. Pokojná atmosféra, príjemná hudba a relax na konci hodiny zabezpečia, že si oddýchnete aj po psychickej stránke. 

Cieľom hodiny Zdravý chrbát je naučiť naše telo prirodzenému postoju, vďaka ktorému budete vedieť predchádzať zdravotným problémom a bolestiam súvisiacim so sedavým zamestnaním v práci. Cvičenie je vhodné pre tých, ktorý sa prostredníctvom jemných pohybov potrebujú vrátiť k aktívnemu spôsobu života.

Rezervácia

Na toto cvičenie je potrebná rezervácia cez náš systém.

Ako sa obliecť

Pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso alebo v ponožkách.

Inštruktor

Tréningy vedie lektorka Martina Vernárska.

Cena

1 vstup – 5 eur

Rozvrh cvičenia