Mama dance

Mama dance je tanečná hodina určená pre mamičky s deťmi. Každá mama si potrebuje prevetrať hlavu, odreagovať sa, uvoľniť sa, načerpať energiu a zasmiať sa spolu s ostatnými mamičkami. A hlavne si zaslúži myslieť chvíľku na seba a odmeniť sa. Preto je tu pre vás hodina Mama dance, v ktorej sa roztancujete a pohybom získate rýchlejšie svoju pôvodnú postavu.

Vaše bábätko bude stále pri vás v nosiči alebo v šatke. Buď bude spokojne spinkať pri vašom srdiečku alebo si užívať tanečné rytmy, tak ako vy.Na tréningoch sa vystriedajú rôzne tanečné štýly, ako napríklad latino, hip-hop, music dance alebo jazz. Krátke choreografie budú prispôsobené pre pohyby s nosičom/šatkou a takisto sú určené pre tanečných začiatočníkov aj pre pokročilých. Treba si priniesť vlastný nosič alebo šatku, pohodlné oblečenie pre seba aj bábätko a pohodlné tenisky.

Ak je vaše dieťatko staršie a v nosiči už nevydrží, môže sa pri vás hrať zatiaľ čo vy tancujete. Hodina je vhodná aj pre tie dámy, ktoré rady tancujú. Dieťatko v šatke nie je podmienkou. Viac informácii v sekcii Kurzy a cvičenia.