Pole dance

Od 24.11.2020 sú hodiny opäť spustené, je potrebné sa rezervovať cez náš systém. Štvrtkové hodiny sú určené pre naše kurzistky, kapacita je momentálne obsadená.

Pole dancing je fantastický spôsob cvičenia. Naučí Vás strip plastike, čo znamená osvojiť si prirodzenú zvodnosť pohybov.

Dzjsxzbwu%3d&expires=1614584181

Pri pravidelnom cvičení si postupne zlepšíte flexibilitu, koordináciu, posilníte svalstvo a ešte niečo navyše – objavíte sexy stránku svojho ja. Toto cvičenie nie je len o drine - je o uvoľnení a zábave! Dovoľte samej sebe cítiť sa príjemne vo vlastnom tele. Hodiny v utorok o 19:00 sú realizované formou jednorázových vstupov (dá sa tiež zakúpiť permanentka), na ktoré je potrebná rezervácia cez náš rezervačný systém. Hodiny vo štvrtok sú určené pokročilým a mierne pokročilým Pole dancerkám, ktoré navštevujú uzatvorený kurz. Kurz trvá 10 hodín a otvárame ho na jar, v januári a koncom marca/začiatkom apríla.

Cena

1 vstup - 8 eur.

Pri zakúpení permanentky je cena 75 eur (10 hodín).

Rezervácia

Na toto cvičenie je potrebná rezervácia cez náš rezervačný systém.

Ako sa obliecť

Na Pole Dance treba prísť oblečená v tričku na ramienka alebo v športovej podprsenke a krátkych kraťasoch (boxerkových nohavičkách), vhodné sú aj plavky.

Inštruktor

Inštruktorkou Pole Dance je Andrea Zlehovcová.

Rozvrh cvičenia

Utorok- otvorená hodina, začiatočníčky 18:40 - 19:40
Štvrtok - kurz pokročilí 18:40 - 19:40
Štvrtok - kurz mierne pokročilí 19:40 - 20:40